Proutěné koše na dřevo

Proutěné koše nejsou používány pouze na česání ovoce. Budou skvělým pomocníkem i při transportu a uložení dřeva ve vaší domácnosti. Už naši předkové znali jejich nedostižnost. V dnešní době jejich krásu a praktičnost ocení především milovníci přírody a ekologie. Nejen že jsou vyráběné z čistě přírodních materiálů, ale i skvěle dekorují interiér domácnosti. Většina košů je stoprocentní ruční výroba.

Proutěné koše na dřevo jsou vyráběny v rozmanitých tvarech a velikostech. Také variabilita materiálů je široká. Nejčastěji se ale vyrábí z pevného vrbového proutí. Díky tomu jsou košíky velmi lehké, mají velká vypletená ucha pro snadnou manipulaci a vynikají dlouhou živostností. Proutěný koš se vedle krbu s plápolajícím ohněm stane skvělou a nezaměnitelnou dekorací vaší domácnosti. Navíc voňavé dřevo jen umocní vůni proutí. Doplňte co nejrychleji touto skvělou dekorací svůj domov nebo ho darujte přátelům. Příroda, krása a praktičnost se snoubí v tomto nepřekonatelném domácím pomocníkovi.

Ratanový stojan na dřevo ke krbu

Topení dřevem v krbu nebo kamnech přináší romantickou atmosféru plápolajících polínek a nezaměnitelné přírodní teplo. Kam ale tato polínka doma ukládat? Obyčejná krabice v obývacím pokoji moc parády nenadělá, lepší bude stylový stojan koš na dřevo z pravého ratanu. Skvěle ladí k rustikálnímu stylu bydlení a má velikost tak akorát, aby pojmul dostatek dřeva a nemuseli jste pro něj neustále běhat ven.

Cena v době recenze: 1 552 Kč

Proutěný koš na dřevo 62 x 36 x 40 cm

Proutěný koš na dřevo je praktický a stylový doplněk ke krbu i ke kamnům. Díky pevnému masivnímu uchu se dřevo v koši pohodlně přenáší.

Cena v době recenze: 569 Kč