Kovové koše na dřevo

Kovový koš na dřevo zajistí estetické uložení dřeva a třísek přímo u krbu. Současný trh nabízí opravdu široký výběr rozměrů, tvarů i způsobů provedení. Velice praktické jsou kovové koše s plným dnem i boky, které zamezí vypadávání uvolněné kůry a drobných kousků dřeva. Větší rozměry zas umožňují uskladnění dostatečného množství štípaného dřeva, které pak v sálavém teple ohně dokonale proschne. Kromě rozměru je důležitý také tvar a vzhled koše, který by se měl hodit k interiéru.

Díky odolnému žáruvzdornému materiálu se nemusíte obávat vzplanutí polínek při umístění u hořících kamen. Přesto dodržujte bezpečnou vzdálenost koše s dřívím od zdroje tepla. Některé výrobky disponují také možností zavěšení praktického krbového nářadí z boku koše. Pohrabáč využijete při manipulaci se žhavým popelem a uhlíky dřeva, kleště například při náhodném vypadnutí kousku hořícího dřeva a lopatku se smetáčkem na důkladné vyčištění topeniště od popela.

Praktický levný koš na dřevo ke krbu SARAO

Správný krb se neobejde bez koše na dřevo, jako je SARAO. Je to pomocník, který zajistí, že dřevo u krbu bude vždy uklizené a srovnané. Koš na dřevo SARAO je ideální volbou pro každého, kdo hledá efektivní, levný a stylový způsob skladování dřeva. Je vyroben z kvalitního materiálu v podobě kovaného železa v černé barvě. Koš na dřevo je doplněn nasazovacím látkovým popruhem na přenášení a ukládání dřeva. Dřevo do něj uložíte a po přinesení ke krbu jen nasadíte na stojan a máte hotovo.

Cena v době recenze: 590 Kč

Kovový krbový koš na dřevo 42 x 62 x 25 cm

Úhledně poskládané dříví či třísky v koši u krbu je nejen praktické, ale především hezké na pohled. Kovový koš s plným dnem a částečně i boky zamezí vypadávání uvolněné kůry a drobných kousků dřeva. Výška 62 cm umožňuje uskladnění dostatečného množství polínek, která v teple od ohně dokonale vyschnou. Díky žáruvzdornému materiálu se nemusíte obávat nechtěného vzplanutí při umístění u hořících kamen. Přesto dodržujte bezpečnou vzdálenost koše s dřívím od zdroje tepla.

Kovový vozík na dřevo se stojanem

Kovový vozík slouží k estetickému a funkčnímu uskladnění štípaných polínek a třísek v blízkosti krbu či u kotle na tuhá paliva. Plné dno a boční stěny opatřené jemným sítem zabraňují vypadávání uvolněných částí kůry a drobných kousků dřeva. Praktická velká kolečka oceníte v případě nutnosti přesunu stojanu.

Cena v době recenze: 1 249 Kč

Koš na krbové dřevo Happy Green 48,5 x 36 x 42 cm

Máte v obývacím pokoji nebo na chalupě krb a chcete mít vždy perfektně uklizeno? Ocelový koš na krbové dřevo bude praktickým pomocníkem a pomůže vám mít dřevo u krbu uložené i srovnané. Díky modernímu vzhledu a černému matnému provedení elegantně doplní každý interiér.

Cena v době recenze: 429 Kč

Kovový koš na dřevo ke krbu s rukojetí

Koš na dřevo ke krbu včetně praktické rukojeti pro snadné přenášení.

Cena v době recenze: 1 039 Kč

Levný kovový koš na dřevo ke krbu

Stabilní kovový koš na dřevo, s pohodlnou rukojetí. Rozměr: 42x35x50 cm

Cena v době recenze: 389 Kč