Víceúčelový ocelový dřevník WOODSTOCK 150 šedá metalíza

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Víceúčelový ocelový dřevník WOODSTOCK® v prémiové kvalitě, v provedení šedá metalíza využijete jako sklad dříví i jako skříň na nářadí. Vnější rozměry š 157 x d 102 cm. Svou hloubkou je ideální k montáži na zeď domu. Atraktivní design, doživotní bezúdržbovost. Kvalita se zárukou 20 let.

Nevíte kam uskladnit palivové dříví do krbu, které chystáte v průběhu celého roku? Ochraňte naštípané dříví před deštěm a pořiďte si praktický dřevník Woodstock prémiové kvality, který vyhovuje i nárokům moderní architektury. Dřevník je široký 157 cm a 102 cm hluboký (včetně přesahu stříšky). Dřevníky Woodstock nabízíme ve třech barevných provedeních a dvou velikostech.

Konstrukci stěn tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby jsou z nerezové oceli. Vysokou boční stabilitu zajišťuje pevný rámu z hliníkových trubek (40 x 40 mm), vydrží vysoké zatížení sněhem. Integrovaný okapový žlab na přední části střechy. Do přístřešku se pohodlně vejde jedna řada velkých polen, anebo dvě řady menších polínek (max. 35 cm dlouhých). Dodáváno jako stavebnici v rozloženém stavu. Přiložený foto/3D montážní návod garantuje relativně jednoduchou montáž, kterou by měl zvládnout každý český kutil. Součástí balení jsou všechny šrouby a hmoždinky potřebné pro bezpečné připevnění k zemi.
Nabídka dalšího volitelného příslušenství

Se základním provedením vaše možnosti nekončí. V nabídce volitelného příslušenství najdete další praktické pomocníky jako např. zadní stěnu k dřevníku, která ochrání zeď domu, nebo přídavný dveřní set, díky kterému přes léto využijete prázdný dřevník k uskladnění sekačky na trávu nebo zahradního nábytku.

Rakouský výrobce Biohort zaručuje, že všechny modely mají optimálně konstruované profily a použití závitových šroubů z ušlechtilé oceli zajišťuje maximální užitnost. Vzhledem k tloušťce plechu, kvalitě materiálu a jeho zpracování pak výrobce poskytuje záruku 20 let proti korozi. Dřevníky jsou konstruovány jako bezúdržbové. Není třeba žádný ochranný nátěr. V případě potřeby ho lze snadno umýt. Díky vysoce kvalitnímu vypalovacímu laku můžete bez obav použít i vysokotlakou myčku.

Základní vlastnosti

  • Hmotnost: 40 kg
  • Produktová řada: WoodStock
  • Barva: šedá metalíza
  • Objem: 2,1 m3
  • Výška (vnější): 199 cm
  • Šířka (vnější): 157 cm
  • Hloubka (vnější): 102 cm

Materiál

  • pozinkovaný ocelový plech

Cena v době recenze: 14 089

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Víceúčelový ocelový dřevník WOODSTOCK 150 šedá metalíza.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Šedý plachtový zahradní přístřešek 3 x 3 m

Šedý plachtový zahradní přístřešek 3 x 3 m

» Další Přístřešek na dřevo z ocelových plechů

Přístřešek na dřevo z ocelových plechů