Plechový dřevník 189 x 76 x 191 cm

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Plechový přístřešek, který díky pozinkovanému ocelovému rámu odolá mrazu i dešti, je ideálním pomocníkem pro uskladnění dřeva. Přístřešek na dřevo je vyroben z vysoce kvalitního zinkovaného plechu, což Vám zaručí, že přístřešek opravdu něco vydrží. Z venkovní strany má domek zelenou barvu, takže hezky splyne s okolní přírodou a bude ladit s vaší zahradou. Uvnitř je přístřešek nastříkán na šedo.

Kromě materiálu vyniká i stabilní konstrukcí. Dvě zadní spojné tyče brání rozklížení a velmi pevné nosné tyče zajišťují celkovou pevnost přístřešku. Díky tomu odolá i horším povětrnostním podmínkám, a to i v případě, že bude prázdný. Svislá střecha se stará o to, aby z přístřešku ihned stékala voda a zároveň aby nezatékala mezi polena dřeva.

Stavět přístřešek na dříví z vlastních materiálů a svépomocí může být náročné. Proto vás potěší, že přístřešek zvládnete postavit opravdu hravě. Ve dvou lidech máte za dvě hodinky hotovo a můžete začít skládat dříví. Z tohoto důvodu je vhodný jako rychlé řešení. Pokud přístřešek potřebujete jen na zimu, můžete jej kdykoliv opět snadno rozmontovat a uschovat.

Dřevo se vám do domku bude bez potíží skládat a následně i odebírat. Vejde se do něj jedna řada velkých polen, anebo dvě řady menších polínek. Plechový domek se postará, aby dřevo na vytápění i na gril bylo vždy v suchu.

Základní vlastnosti

  • Rozměry (V x H x Š): 189 x 76 x 191 cm
  • Tloušťka: 0,25 mm
  • Tloušťka rámu: 0,6 mm
  • Hmotnost: 17 kg
  • Barva: zelená

Materiál

  • zinkovaný plech

Cena v době recenze: 3 390

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Plechový dřevník 189 x 76 x 191 cm.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Plechový přístřešek na dřevo CEV 146 x 54 x 150 cm

Plechový přístřešek na dřevo CEV 146 x 54 x 150 cm

» Další Černý kovový stojan na palivové dříví dekorhome

Černý kovový stojan na palivové dříví dekorhome