Dřevníky z palet

Dřevníky z palet jsou oblíbenou a hojně vyhledávanou variantou uskladnění dřeva. Sestaveny jsou raz dva a poslouží naprosto dokonale svému účelu. Konstrukce celého dřevníku je velmi jednoduchá a lehká. Snadno se s ním manipuluje a dokáže to tedy téměř každý bez výrazné pomoci. Výborně se hodí do zahrad, k přístřešku nebo k boční zdi domu.

Dřevníky z palet je možné nechat v čistě přírodní barvě dřeva nebo natřít do podoby, která je pro vás ta nejpřijatelnější. Už žádné nevzhledné konstrukce. Dřevník z palet dovolí, aby vzduch mohl volně cirkulovat a výrazně napomáhá s prosycháním dřeva na zimu. Sestavení jednotlivých komponentů může být variabilní dle vašeho prostoru a momentálních potřeb. Nemusíte se zkrátka nijak omezovat. Záleží jen na vás a na vašem vkusu. Výběr dřevníků z palet je opravdu široký, takže si snadno vybere každý.

Dřevěný dřevník z masivní borovice

Dřevník na palivové dřevo je praktickým řešením pro organizované skladování palivového dřeva. Je vyroben z masivního borovicového dřeva, krásného přírodního materiálu, který má rovnou strukturu a obsahuje suky, které dodávají materiálu charakteristický rustikální vzhled. Tento přístřešek na dřevo má pevnou a odolnou konstrukci, která odolá povětrnostním vlivům a poskytne ochranu vašemu palivovému dřevu.

Cena v době recenze: 4 659 Kč

Dřevník na palivové dřevo WOOD z palet

Dřevník z masivního borovicového dřeva je ideální volbou pro skladování dřeva na zahradě, chalupě nebo v kůlně. Dřevník je vyroben ze dřeva, které bylo zodpovědně získáno a certifikováno certifikátem FSC. To znamená, že dřevo použité na jeho výrobu pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem, který splňuje přísné ekologické a sociální normy.

Cena v době recenze: 3 009 Kč

Dřevěný dřevník na palivové dřevo stavebnice

Palivové dřevo je nezbytné správně uskladnit, aby prosychalo, nezplesnivělo a bylo dobře po ruce. K tomu poslouží dřevník s velikostí tak akorát podle vaší spotřeby dřeva. Tento má kompaktní rozměry a hodí se na každou zahrádku. Jeho vnější rozměry jsou 2,24×1,44×1,9 m. Disponuje širokým vstupním otvorem, díky kterému je skládání i odebírání dříví hračka

Cena v době recenze: 16 818 Kč